AKCE: 7. 3. 2022, 13:00–17:30

Jak pandemie mění strategie organizací - výtvarné umění, muzea a knihovny

Akademie IDU vás zve na online workshopy zaměřené na nastavení strategických změn vašich kulturních organizací způsobené pandemií COVID-19.

Jak pandemie mění strategie organizací - výtvarné umění, muzea a knihovny
Datum konání: 7. 3. 2022, 13:00–17:30

Akademie IDU zve na workshopy zaměřené na nastavení strategických změn vašich kulturních organizací způsobené pandemií COVID-19 s využitím metody Business Model Generation (BMG). Workshopy jsou určené manažerským týmům kulturních organizací primárně z oblasti výtvarného umění, muzeí a knihoven, které cítí potřebu zamyslet se nad možnými změnami modelů fungování svých organizací.

Na workshopu se účastníci seznámí s metodou BMG, která jim pomůže podívat se na jejich organizaci jako na celek, prostřednictvím analýzy jednotlivých jejích částí. Bude se jednat o ukázku týmové práce jak vyplnit šablonu BMG, která může být poté rozpracována s dalšími spolupracovníky.‍V průběhu workshopu bude prostor pro sdílení zkušeností a problémů účastníků. V rámci workshopu budou představeny také konkrétní výstupy projektu Profesionální umění a COVID.

‍Preferujeme účast 2-4členných týmů, aby mohly analyzovat stav své vlastní organizace.

Registrační formulář (zdarma, registrace do 3. března)

Více informací zde.

Zdroj: idu.cz