AKCE: 28.2.2022, 9:06

How can we describe working in the cultural heritage sector

CHARTER – Aliance dovedností evropského kulturního dědictví zve na první veřejné setkání zaměřenéí na promýšlení úlohy práce v kulturním sektoru.

©charter-alliance.eu
Datum konání: 28.2.2022, 9:06
Místo konání: Online

CHARTER je společenství 28 řádných a přidružených členů, které zastupují přední evropské instituce kulturního dědictví. Je spojením různorodých a multifokální skupin z různých oblastí s odborného zázemí – od vzdělávání a školství přes průmysl a zaměstnavatele po evropské a mezinárodní sítě, jakož i regiony. Zároveň všichni partneři pokrývají 5 oblastí analýzy: zabezpečení a uchování; řemesla a tradiční znalosti; šíření a komunikace; znalost; plánování a řízení.

Plánovaná veřejná diskuse je součástí Pracovního balíčku 2 (WP2), zaměřujícího se na strategickou analýzu kompetencí v oblasti kulturního dědictví a profesních profilů, má přispět k lepšímu pochopení toho, jak byl sektor kulturního dědictví chápán v posledních desetiletích. Je navíc představen v novém maticovém modelu, který je komplexní a reaguje na složitost a aktuální stav kulturního sektoru.

Více: CHARTER’s new report: Towards a new integrated cultural heritage model

Registrace: Meeting Registration - Zoom

Zdroj: ne-mo.org