Publikováno: 23. 7. 2024

Správce muzejních sbírek

Třebechovické muzeum betlémů

Třebechovické muzeum betlémů vyhlašuje výběrové řízení na pozici správce muzejních sbírek.

Náplň práce:

  • Evidence, péče a digitalizace sbírkového fondu muzea
  • Příprava výstav a expozic
  • Spolupráce s edukátory na tvorbě doprovodných akcí
  • Spolupráce s muzei a spolky doma i v zahraničí

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pečlivost, odpovědnost
  • Kreativita při tvorbě výstav
  • Dobré organizační schopnosti, flexibilita, iniciativa
  • Znalost práce na PC
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stravenky ve formě peněžitého paušálu
  • 5 týdnů dovolené
  • Tři zdravotní dny ročně (sick days)
  • Roční příspěvek z FKSP
  • Platové podmínky: 9. platová třída (od 21 710 - 31 820 Kč) dle doložené praxe

K přihlášce je nutno připojit:

  • Strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a praxí; (s uvedením názvu zaměstnavatele a vykonávané činnosti) o odborných znalostech a dovednostech
  • Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Písemnou přihlášku včetně požadovaných příloh uchazeči mohou zaslat poštou, emailem nebo osobně předat do 30.8.2024. Obálku označte:,,Neotvírat - výběrové řízení - správce sbírek"

Adresa: Třebechovické muzeum betlémů, Masarykovo nám. 1426, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Tel.: 606 199 172
Email: vedoucimuzea@betlem.cz

Více informací zde.

Zdroj: itrebechovice.cz