Publikováno: 8. 7. 2024

Specialista/ka sociálních sítí a online marketingu

Židovské muzeum v Praze

Židovské muzeum v Praze hledá do svého týmu novou posilu na novou pozici Specialista sociálních sítí a online marketingu v public relations. Přineste k nám nové nápady a pomozte nám budovat značku ŽMP.

Pracovní náplň:

  • správa a tvorba obsahu pro sociální sítě (Facebook, Instagram, X) – zejména natáčení a střih videí, tvorba grafiky v Canvě, copywriting
  • plánování a realizace publikačního plánu ve spolupráci se specialistou PR a komunikace
  • příprava a správa placených kampaní na sociálních sítích, jejich následné analýza a reporting
  • správa profilů muzea na Google, portálech Tripadvisor a Kudy z nudy
  • spolupráce na správě a aktualizaci webových stránek

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru marketingu výhodou
  • zkušenost se správou sociálních sítí a marketingem (min. 2 roky)
  • kreativitu a schopnost tvořit atraktivní obsah
  • výbornou znalost českého jazyka – gramatika a stylistika
  • analytické schopnosti
  • znalost analytických nástrojů (nástroje Mety, Google Analytics atd.)
  • znalost Canvy a programů pro střih a editaci videí
  • znalost redakčních systémů a správy webového obsahu
  • zájem o kulturu a veřejné dění
  • anglický jazyk slovem i písmem (min. úroveň B2)

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu ve významné kulturní instituci
  • práci na pracovní smlouvu (na dobu určitou 1 roku s předpokladem prodloužení a dlouhodobé spolupráce)
  • zkrácený (poloviční) pracovní úvazek (18,75 hod. / týden)
  • kancelář v centru Prahy i možnost občasných home office
  • možnost uplatnění odborných znalostí a dovedností
  • motivační finanční ohodnocení
  • + po zkušební době odměny v závislosti na pracovním výkonu a hospodářských výsledcích instituce
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování: 150,- Kč/ pracovní den (celá částka hrazena zaměstnavatelem)
  • zázemí prestižní kulturní instituce s bezmála stodvacetiletou tradicí
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zázemí prestižní kulturní instituce

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář na webu jobs.cz.

Více informací zde.

Zdroj: culturenet.cz