Publikováno: 18. 10. 2024

Průvodce/průvodkyně

Arnoldova vila (Muzeum města Brna)

Muzeum města Brna, p.o., druhé největší městské muzeum v České republice spravující objekty NKP Špilberk, vilu Tugendhat, Arnoldovu vilu a Měnínskou bránu vyhlašuje výběrové řízení na pozici průvodce.

Místo výkonu práce:

  • Brno, objekty Muzea města Brna – Arnoldova vila;

Náplň práce:

  • provázení na prohlídkových okruzích Arnoldovy vily i ostatních objektech MuMB;
  • podávání informací týkající se vstupenek, expozic, výstav a akcí v MuMB;
  • obsluha rezervačního systému;
  • práce v denních směnách v délce 8 hodin;

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání – vhodné pro studenty VŠ,
  • dobré komunikační schopnosti;
  • příjemné vystupování;
  • schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, nasazení;
  • trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů);
  • komunikační znalost angličtiny, případně dalšího světového jazyka;
  • minimální věk 18 let;

Nabízíme:

  • dohoda o provedení práce / dohoda o pracovní činnosti;
  • hodinová odměny ve výši 160 Kč;
  • nástup možný od 1.12.2024 nebo dohodou.

V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis v elektronické podobě do 15.11.2024 na adresu glodzakova@muzeumbrna.cz. O přesném termínu ústního výběrového řízení budou vybraní uchazeči informováni e-mailem.

Více informací zde.

Zdroj: muzeumbrna.cz