Publikováno: 18. 7. 2024

Programový/á pracovník/ce

Muzeum literatury (Památník národního písemnictví)

Muzeum literatury vyhlašuje výběrové řízení na pozici programový pracovník.

Požadujeme:

  • organizační schopnosti, zkušenost s produkcí pořadů v oblasti kultury
  • časovou flexibilitu
  • schopnost práce v týmu
  • zkušenosti z práce v instituci muzejního nebo galerijního typu výhodou
  • znalost práce na PC
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré vystupování

Předpokládaná náplň práce:

  • Návrhy, příprava, produkce a zajištění programové činnosti.
  • Komunikace s kurátory, pedagogy, lektory a dodavateli služeb, příprava harmonogramů projektů, kontrola plnění termínů dle harmonogramu.
  • Administrace a příprava podkladů pro strukturovaný rozpočet projektu; sledování plnění rozpočtu; zajištění korespondence se spolupracovníky, spolupořadateli a partnery.
  • Spolupráce s edukátorem instituce.
  • Spolupráce na prezentaci a propagaci programové činnosti a další projektů Muzea literatury.

Nabízíme:

  • kreativní práci v Oddělení prezentace sbírky Muzea literatury (Praha 6)
  • stabilní pracovní prostředí ve významné kulturní instituci, státní příspěvkové organizaci
  • plný pracovní úvazek
  • platové zařazení v 11. platové třídě
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Stravenky, 5 týdnů řádné dovolené, možnost čerpání až 3 dnů pracovního volna

V případě zájmu zašlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem nejpozději do 9. srpna 2024 na adresu: volfova@pamatnik-np.cz.

Nástup 1. září 2024 nebo dle dohody.

Více informací zde.

Zdroj: pamatniknarodnihopisemnictvi.cz