Publikováno: 17. 7. 2024

Pracovník/ce propagace

Arcibiskupský zámek a zahrady Kroměříž

Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži, z. ú. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovníka/ce propagace.

 Pracovní náplň:

  • provádí propagační činnost Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži a dalších míst v rámci rozvoje cestovního ruchu arcidiecéze
  • připravuje marketingový plán památky
  • vykonává administraci webových stránek, internetová komunikace na sociálních sítích, připravuje informace a tiskové zprávy pro média
  • vykonává přípravu grafických a propagačních materiálů, koordinuje jejich realizaci, zajišťuje jejich distribuci
  • připravuje texty PR článků
  • pořizuje a spravuje fotodokumentaci a videa pro prezentaci

Požadavky:

  • odborné vzdělání marketingového směru výhodou
  • praxe v PR výhodou
  • komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • mzdu dle platného mzdového řádu AZZ
  • možnost osobního ohodnocení při dobrých pracovních výsledcích
  • pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce – Arcibiskupský zámek v Kroměříži – práce v zajímavém prostředí – péče o památku UNESCO
  • termín možného nástupu IHNED/případně dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete:

  • strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů
  • motivační dopis
  • návrh tiskové zprávy, nebo PR článku návštěvnických novinek
  • koncept propagace památky případně s návrhem marketingového plánu 2025

Požadované podklady zašlete prosím na e-mailovou adresu stablova.vladimira@ado.cz, nejpozději do 31. 7. 2024. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení – pracovník propagace.

Více informací zde.

Zdroj: culturenet.cz