Publikováno: 12. 8. 2024

Pracovník/ce PR – produkční

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR/produkční v oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost.

Požadavky pro výkon práce:

  • dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka
  • operativnost a časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazová práce o víkendech, svátcích, služební cesty apod.)
  • schopnost samostatné tvůrčí činnosti
  • schopnost týmové práce
  • kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni
  • uživatelská znalost (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, internet)
  • orientace a zkušenosti s prací na sociálních sítích podmínkou
  • pedagogické vzdělání nebo zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou
  • znalost cizího jazyka
  • estetické cítění a výtvarný talent výhodou
  • trestní bezúhonnost podmínkou

Nabízíme:

  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • možnost odborného růstu
  • zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 5 Sick days, stravenkový paušál, služební telefon i notebook, možná dohoda o občasné práci z domova)
  • zajímavou a tvůrčí práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • přátelský kolektiv

Náplň práce:

  • příprava nových webových stránek a jejich správa
  • propagace muzea na sociálních sítích
  • komunikace s médii, příprava tiskových zpráv
  • sestavení marketinkového plánu
  • vyhledávání příležitostí k propagaci muzea
  • zpracovávání podkladů pro propagaci a tištěnou inzerci
  • komunikace s grafikem, korektury
  • zajišťování a distribuce tiskových materiálů
  • aktivní spolupráce se sbírkovým oddělením muzea
  • fundraising, dotace
  • podíl na organizaci akcí MLK pro veřejnost včetně jejich realizace (Muzejní noc, den dětí, tematické akce (Velikonoce, Duchůplné muzeum), pohádky, workshopy, koncerty, vernisáže, letní festival apod.

Odměňování:

  • platová třída 10, plat dle praxe od 23 390 Kč do 34 370 Kč podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců osobní ohodnocení.

Termín pro podání přihlášky: do 15. 10. 2024

Způsob zpracování přihlášky:

  • Přihláška do výběrového řízení (jméno, bydliště, telefon, e-mail)
  • Motivační dopis
  • Strukturovaný životopis
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Uchazeč předloží jako ukázku své práce propagačního text ke stálé expozici MLK pro umístění na webové stránky MLK
  • Pozn.: Úředně ověřené kopie o dosaženém vzdělání a výpis z trestního rejstříku bude třeba dodat před podpisem pracovní smlouvy.

Více informací zde nebo v příloze.

Zdroj: puppets.cz