Publikováno: 14. 6. 2024

Personalista/ka

Národní galerie Praha

Národní galerie Praha rozšiřuje svůj HR tým a hledá komunikativní osobnost, kterou baví práce s lidmi a nebojí se administrativy.

Pracovní náplň:

  • personální administrativa spojená s pracovněprávními vztahy
  • vedení osobních složek zaměstnanců vč. kontroly aktuálních údajů
  • každodenní komunikace se zaměstnanci a vyřizování nejrůznějších požadavků od nich
  • oblast vzdělávání a rozvoje zaměstnanců – organizování školení, příprava plánu vzdělávání
  • součástí může být i nábor zaměstnanců, komunikace s kandidáty a vedení pohovorů s kandidáty

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti personalistiky alespoň 2 roky
  • dobrou znalost MS Office – Word a Excel (výhodou práce v Teams a M365)
  • základní orientaci v zákoníku práce a v souvisejících předpisech – výhodou
  • důraz na pečlivost, samostatnost a schopnost týmové práce
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí prestižní kulturní instituce
  • dynamickou práci v personalistice
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 sick days, příspěvek na stravování 105 Kč, MultiSport kartu, jazykové kurzy, volný vstup do našich expozic a výstav a dalších kulturních institucí (např. Národní divadlo, Národní muzeum, hrady a zámky)
  • práci na plný úvazek
  • finanční ohodnocení dle platového zařazení v 11. tarifní třídě a osobní příplatek
  • místo výkonu práce ve Veletržním paláci na Praze 7 – Holešovice
  • nástup možný ihned

Více informací zde.

Zdroj: ngprague.cz