Publikováno: 28. 3. 2023

Odborný/á redaktor/ka anglických textů

Národní galerie Praha

Národní galerie Praha vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa odborný/á redaktor/ka anglických textů.

Náplň práce

  • všeobecná jazyková a stylistická redakce textů
  • redigování rukopisů v angličtině
  • úprava a sjednocení terminologie ve spolupráci s autorem
  • textové korektury během grafické přípravy tiskovin
  • překlady odborných textů z a do angličtiny
  • zajištění harmonogramu prací a dodržování stanovených redakčních plánů
  • práce s elektronickými a digitálními technologiemi v rámci redakčních příprav

Očekáváme

  • VŠ vzdělání ⁠–⁠ obor angličtina
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni C1, nejlépe C2
  • výbornou znalost českého jazyka
  • základní znalost uměleckohistorické terminologie a problematiky
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zodpovědnost, flexibilitu, týmovou spolupráci

Nabízíme

  • zázemí prestižní kulturní instituce
  • inspirativní pracovní prostředí
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport kartu, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, volný vstup do expozic NGP a dalších kulturních institucí
  • možnost občasné práce z domova
  • práci na plný úvazek
  • finanční ohodnocení 32 000⁠–⁠34 000 Kč
  • termín nástupu od 1. 5. 2023 nebo dohodou

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a pár slov o sobě (co umíte, co Vás baví, co máte rádi) do 23. 04. 2023  na hr@ngprague.cz.

Více informací zde.

Zdroj: ngprague.cz