Publikováno: 3. 1. 2024

Galerijní technik/čka pro multimédia

PLATO Ostrava

Galerijní technik/čka pro multimédia

PLATO Ostrava vyhlašujě výběrové řízení na externí spolupráci s galerijním technikem/čkou pro multimédia (video, audio, galerijní technika).

Náplň práce:

• práce s galerijní technikou při instalaci výstav (televize, monitory, projektory, mediaboxy – orientace v kódu a programu pro mediaboxy Brightsign; schopnost poradit se s výrobcem)
  • řešení problémů při technické instalaci výstav (základní orientace v kodecích videí, technických parametrech pro audiovizuální díla)
  • videozáznam a postprodukce videa (Adobe Premiere – střih, zvuk, titulkování, práce s formáty videí, Adobe Media Encoder)
  • základní úpravy zvuku
  • řešení jiných technických úkolů (např. skenování negativů, livestreamy…)

Předpoklady a požadavky:

• technické znalosti, viz výše, a schopnost poradit si v nečekaných situacích (nastudovat technický manuál nebo video tutorial, poradit se s výrobci nebo dodavateli techniky, se známými atp.)
  • časová flexibilita: velké instalační projekty se konají 3x ročně po dobu cca 1 měsíce, stojíme ale o co nejdelší možnou spolupráci během těchto instalací (např. 3x týdně); dále tě nárazově potřebujeme pro akce PLATO (dle domluvy) a občas během víkendu
  • základní znalost AJ
  • spolehlivost a pozitivní přístup k práci
  • samostatnost i práce v týmu