Publikováno: 1. 7. 2024

Fotograf/ka, pracovník/ce digitalizace

Muzeum města Brna

Muzeum města Brna, p.o., druhé největší městské muzeum v České republice spravující objekty NKP Špilberk, vilu Tugendhat, Arnoldovu vilu a Měnínskou bránu vyhlašuje výběrové řízení na pozici Fotograf/ka, pracovník/ce digitalizace.

Náplň práce:

  • digitalizace sbírkových předmětů
    • a) ateliérní fotografické práce (3D sbírkové předměty)
    • b) práce s velkoplošnými skenery (2D sbírkové předměty)
  • reportážní a dokumentační fotografie z akcí organizovaných muzeem a jejich postprodukce
  • zpracování negativů, diapozitivů a fotografií
  • archivace digitalizátů

Požadavky:

  • pečlivost, důraz na detail, systematičnost
  • pokročilá znalost vybraného grafického SW
  • znalosti zálohy a archivace digitálních dat
  • základní znalosti 3D fotogrammetrie
  • časová flexibilita
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost nárazové práce pod časovým tlakem
  • kreativita, iniciativa, samostatnost, spolehlivost, přesnost
  • zkušenosti a praxe v oboru
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • práce v příjemném pracovním kolektivu
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • možnost dalšího profesního růstu a zapojení do jednotlivých projektů MuMB
  • 5 týdnu dovolené; 5 dnů zdravotního volna; stravenkový paušál;
  • průkaz Asociace muzeí a galerií k volnému vstupu do vybraných kulturních institucí;
  • zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky;

V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v elektronické podobě na adresu vachut@muzeumbrna.cz. Termín zaslání podkladů je do 31. 7. 2024. Termín nástupu možný od 1. 9. 2024. Postupující kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Více informací zde.

Zdroj: muzeumbrna.cz