Publikováno: 27. 3. 2023

33. a 34. výzva IROP - Muzea

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje dotační výzvu určenou na podporu rozvoje městských, krajských a státních muzeí.

33. a 34. výzva IROP - Muzea

Výzvy jsou určeny na podporu rozvoje městských, krajských a státních muzeí. Podporují pořízení nových expozic, revitalizaci budov a depozitářů, restaurování sbírek i budování návštěvnických a edukačních center.

Žadatelem o dotaci mohou být kraje, organizace zřizované nebo zakládané kraji, obce, organizace zřizované nebo zakládané obcemi, organizační složky státu, příspěvkové organizace organizačních složek státu.

Přípustné místo realizace:

• 33. výzva IROP - Muzea - SC 4.4 (MRR)obec na území Karlovarského, Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského, Zlínského kraje

• 34. výzva IROP - Muzea - SC 4.4 (PR) - obec na území Středočeského kraje, Jihočeského kraje, Plzeňského kraje, Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje

Podrobnější informace o programu a další dokumenty na 33. výzva IROP - Muzea - SC 4.4 (MRR) a 34. výzva IROP - Muzea - SC 4.4 (PR)

Zdroj: propamatky.info