AKCE: 28.4.2015, 0:00

Top of the class: Creating successful schools programmes

Jednodenní seminář bude zaměřen na možnosti, kterými mohou muzea vyvíjet a zdokonalovat vzdělávací programy pro školy i ve spolupráci s nimi, a schopnosti přizpůsobit se měnícím se okolnostem.
Top of the class: Creating successful schools programmes
Datum konání: 28.4.2015, 0:00
Místo konání: Royal College of Surgeons, Londýn

Na semináři promluví mnoho odborníků z muzeí a vzdělávacího sektoru, kteří představí a nabídnou praktické rady a zkušenosti z mnohaleté praxe. Zaměří se především na možnosti, jakými může daná instituce budovat pevnější vazby se školami, vyvinout mezioborové edukační programy a objevit nové obchodní modely.

Seminář se bude zabývat dopadem změn národních studijních plánů v Anglii na vzdělávací muzejní programy a prozkoumá různé způsoby, jak se na tyto změny adaptovat.

Více informací o semináři, harmonogram, poplatek, kontakty naleznete na stránkách Museums Association.

(Zdroj:http://www.museumsassociation.org/find-an-event/230215-top-of-the-class?utm_source=ma&utm_medium=email&utm_campaign=mp23032015)