AKCE: 21. 6. 2015 – 25. 6. 2015

Archaeology 2015: Ancient Cultures in the Lands of the Bible

V Jeruzalémě se ve dnech 21.6.-25.6.2015 uskuteční mezinárodní archeologická konference ku příležitosti padesátého výročí rozsáhlého vědeckého výzkumu na území legendární pevnosti Masada.
Archaeology 2015: Ancient Cultures in the Lands of the Bible
Datum konání: 21. 6. 2015 – 25. 6. 2015
Místo konání: Jeruzalém, Izrael

Konference nabízí přístup k nejnovějším a nejzajímavějším objevům a nálezům. Účastníci mohou navštívit významné archeologické lokality na území tzv. "Lands of the Bible" a seznámit se s archeology, kteří zde provádí výzkumy.

Konference se mohou zúčastnit nejen archeologové, ale i odborníci jiných oborů se zájmem o archeologii, historii, kulturu a umění.

Konference také nabízí možnost prezentovat příspěvky týkající se historie, kultury a archeologie lokality "Lands of the Bible" a jejího propojení s ostatními částmi starověkého světa.

Bližší informace o konferenci, předběžný harmonogram a příhlášku naleznete na Archaeology 2015.

(Zdroj: http://www.archeologyisrael.com/index.php?page_id=27)