AKCE: 3.6.2015, 0:00

Společnost MUSOFT.CZ vás srdečně zve na seminář Moderní způsoby evidence, archivace a digitalizace v prostředí paměťových institucí, který se uskuteční 3.června 2015
Datum konání: 3.6.2015, 0:00
Místo konání: Hrad Špilberk, sál Ogilvy, Špilberk 1, Brno

Během semináře budete moci v praxi vidět ukázky nejnovějších technologií užívaných při správě sbírek, dozvíte se novinky v systémech MUSEION (správa muzejních sbírek) a VADEMECUM (muzejní portál VadeMeCum) a informace o trendech a vývoji informačních technologií. Diskutovány budou i zkušenosti z oblasti digitalizace sbírek na Slovensku.

Na závěr – již dle tradice seminářů pořádaných společností MUSOFT.CZ proběhne prohlídka hradu Špilberk a jeho Kasemat.

Pokud máte zájem o účast na prezentaci, registrujte se, prosím, na www.musoft.cz/registration/brno-2015/

Organizátoři prosí o včasnou registraci, počet míst je omezen.

Více informací a program naleznete zde.