AKCE: 4.1.2023, 11:57

Inclusive Communication for the Heritage Sector

Virtuální workshop organizace Historic England zaměřen na inkluzivní komunikaci v oblasti kulturního dědictví.

Inclusive Communication for the Heritage Sector
Datum konání: 4.1.2023, 11:57

Britská organizace Historic England ve spolupráci s organizací Inclusive Employers zve na dvouhodinový virtuální workshop, zaměřen na inkluzivní komunikaci v oblasti památek a kulturního dědictví. Workshop se bude zabývat následujícími tématy:

• Co je inkluzivní komunikace a proč je důležitá pro sektor kulturního dědictví.
  • Co znamená inkluzivní komunikace v různých kontextech, včetně písemných, verbálních, vizuálních a digitálních, s různorodým spektrem publika a zúčastněných stran.
  • Vhodné použití technik k pozitivnímu a konstruktivnímu řešení problémových nebo konfliktních situací.

Účast na workshopu je zdarma po registraci.

Registrační formulář

Více informací zde.