AKCE: 21.10.2014, 0:00

Odbor Muzeológia a kultúrne dedičstvo Katedra etnológie a muzeológie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského si Vás dovoľuje pozvať na konferenciu pod záštitou ministra kultúry SR Mareka Maďariča Fenomén kultúrneho dedičstva v spoločnosti – dejiny, súčasný stav a perspektívy II. Konferencia bude venovaná nedožitým 60. narodeninám doc. Ladislava Mlynku.
Datum konání: 21.10.2014, 0:00
Místo konání: Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave

Konferencia sa uskutoční v dňoch 21. až 23. októbra 2014 (utorok – štvrtok) na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Konferenciu plánujeme otvoriť v troch sekciách: múzeá a galérie, archívne a knižničné dedičstvo a kultúrne dedičstvo.

Konferenčný poplatok: 25,- € Príspevky budú postupne publikované v recenzovanom muzeologickom časopise Muzeológia a  kultúrne dedičstvo  Prihlásiť sa možno na e-mailovej adrese: muzeologia.kd@gmail.com.

Okrem názvu príspevku je potrebné uviesť krátku anotáciu v rozsahu do 700 znakov. Usporiadatelia si vyhradzujú právo rozhodnúť o zaradení, respektíve nezaradení príspevku na konferenciu.

Pozvánku na konferenci najdete také na odkazu muzeologia.sk/konferencia_2.htm