AKCE: 27.1.2022, 15:00

Webinář How do you decarbonise your museum?

Jak se co nejvíc přiblížit uhlíkové neutralitě ve vašem muzeu? Webinář představí teoretický základ i příklady z praxe.

Webinář How do you decarbonise your museum?
Datum konání: 27.1.2022, 15:00

Mezinárodní asociace muzeí dopravy a komunikací IATM, která působí u Muzea Německých drah v Norimberku, zve na webinář na téma možností znížení emisí uhlíku, produkovaných muzei. Britští  odborníci v oblasti životního prostředí představí teoretické tipy na udržitelný provoz muzea nebo efektivní komunikaci s veřejností, ale také případové studie úspěšných projektů, jako letošní ekologicky zaměřený Takeover Day v britských muzeích nebo Švýcarské muzeum dopravy v Luzernu a jeho strategii udržitelnosti.

Webinář se koná 27. ledna 2022 v 15.00 na platformě ZOOM, registrace vopřed není nutná.

Více informací zde.

Zdroj: iatm.museum