AKCE: 27. 1. 2022 – 28. 1. 2022

Digital public history in East Central and South-Eastern Europe: What remains after the Pandemic?

Jak změnila pandemie možnosti prezentace a komunikace historických témat veřejnosti? Mezinárodní konference se zaměří na public history v regionu střední a východní Evropy.

@cultures-of-history.uni-jena.de
Datum konání: 27. 1. 2022 – 28. 1. 2022
Místo konání: Imre Kertész Kolleg, Jena, Německo

Online platforma Cultures of History Forum zve na mezinárodní konferenci se zaměřením na oblast public history. Tématem konference je dopad pandemie na prezentaci a komunikaci historických témat veřejnosti v regionu středo- a jihovýchodní Evropy. Vítány jsou příspěvky zabývající se využíváním digitálních technologií, tvorbou narativů v digitálním prostředí, novými přístupy v práci s publikem nebo dalšími teoretickými i praktickými tématy.

Termín pro přihlášení příspěvku je 15. říjen 2021.

Call for Papers

Více informací zde.