AKCE: 21. 9. 2022 – 23. 9. 2022

European Creative Industries Summit 2022

Největší konference kulturních a kreativních odvětví, European Creative Industries Summit 2022, se tento rok uskuteční v Praze.

European Creative Industries Summit 2022
Datum konání: 21. 9. 2022 – 23. 9. 2022
Místo konání: Praha

Největší summit kulturních a kreativních odvětví v Evropě, European Creative Industries Summit 2022, který pořádají společně European Creative Business Network s Kreativní Prahou, z.ú. se pod záštitou českého předsednictví v Radě EU uskuteční 21.- 23. září v hlavním městě České republiky.

Letošní konference #ECIS22 GREEN přináší  nová pojetí, představy a zacílení politik pro kulturní kreativní sektory a odvětví (CCSI). CCSI jsou známé svým potenciálem meziodvětvových inovací a schopností pomáhat ostatním sektorům zvládat změny. Stejně jako celá Evropa i Česká republika prožívá svou zelenou, sociální a digitální transformaci. Kulturní a kreativní odvětví nabízejí cestu, jak touto transformací projít udržitelně, eticky a s vysokou ekonomickou přidanou hodnotou.

Program konference

  • Policy forum

Policy forum přináší aktuální možnosti rozvoje kulturních a kreativních sektorů (KKS) na úrovni EU od New European Bauhaus (NEB) po KIC (Knowledge and Innovation Community).

  • Stakeholder forum

Stakeholder forum přináší aktuální projekty ukazující cestu, jak se s transicí vyrovnávají partneři ECBN, a jakým způsobem jsou taková řešení přenositelná.

  • Czech Creatives forum

Czech Creatives Forum představí české projekty s mezinárodním přesahem spolu s českými inovativními řešeními jak ze soukromého, tak z veřejného sektoru.

  • Networking party v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí

Registrační formulář

Více informací zde.

Zdroj: kreativnievropa.cz