Publikováno: 12. 10. 2022

Správce depozitáře

Národní galerie Praha

Národní galerie Praha hledá správce depozitáře plastiky, architektury a nových medií.

Náplň práce:

  • běžná agenda depozitářů – evidence pohybu sbírkových předmětů a lokací
  • manipulace se sbírkovými předměty, jejich ukládání a balení
  • spolupráce s kurátory, dokumentátory, restaurátory a fotografy

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání
  • vztah ke sbírkovým předmětům a uměleckým dílům
  • základní znalost práce na PC
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • znalost způsobu manipulace s uměleckými předměty - výhodou
  • samostatnost, komunikativnost, spolehlivost a pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu prestižní kulturní instituce
  • dlouhodobou perspektivu
  • práci na plný úvazek, platovou třídu 10
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport kartu, jazykové kurzy, volný vstup do expozic
  • pracoviště ve Veletržním paláci, Praha 7
  • nástup možný od 1. ledna 2023 nebo dle dohody

Chcete se dozvědět víc o této práci? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě (co umíte, co vás baví, co máte rádi) do 10. 11. 2022 na hr@ngprague.cz.

Více informací zde.

Zdroj: ngprague.cz