Publikováno: 16. 2. 2022

Kurátor/ka sbírek

Muzeum Náchodska

Muzeum Náchodska vyhlašuje výběrové řízení na pozici Kurátor / Kurátorka sbírek.

Pracovní náplň:

  • práce se sbírkovými předměty – jejich katalogizace, inventarizace a evidence, digitalizace
  • zajišťování výpůjček a zápůjček předmětů
  • příprava odborných textů a publikací
  • spolupráce na přípravě a realizace výstav

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s praxí v oboru kultury, či vysokoškolské vzdělání v oboru historie, muzejnictví, archivnictví apod.
  • řidičský průkaz supiny B
  • uživatelská znalost práce na PC a kancelářských aplikací
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
  • flexibilita (práce na pobočkách, při akcích i o víkendu)
  • ochota dalšího sebevzdělávání

Přihlášku doručte nejpozději do 28. 2. 2022 do 12 hodin. Pro více informací kontaktujte Mgr. Marianu Polákovou, Ph.D. (polakova@muzeumnachodska.cz, tel.: 491 423 248).

Více informací v příloze.

Zdroj: Muzeum Náchodska