AKCE: 22. 2. 2021 – 2. 3. 2021

Virtuální konference Heritage and Our Sustainable Future: Research, Practice, Policy and Impact

Mezinárodní online konference na téma vztahu kulturního dědictví a životního prostředí.

@nomadit.co.uk
Datum konání: 22. 2. 2021 – 2. 3. 2021

Britská národní komise UNESCO zve na mezinárodní virtuální konferenci na téma vztahu kulturního dědictví a životního prostředí. Během devíti dnů se formou panelových diskuzí představí aktuální témata ekonomického, bezpečnostního nebo lidskoprávního aspektu kulturního dědictví, možností využití digitálních technologií v oblasti udržitelné kultury a její přístupnosti nebo dopadu kulturního dědictví na duševní zdraví lidí.

Účast na konferenci je zdarma po registraci. Konference probíhá v anglickém jazyce, je možnost simultánního tlumočení do francouzštiny nebo španělštiny.

Registrační formulář

Program konference