AKCE: 24.1.2018, 13:00

Krátké diskusní setkání na téma: Culture in Crisis: Listing to Last (24.1.2018)

Ve Victoria and Albert Museum v Londýně, proběhne krátká diskuse mezi zástupci The World Monuments Fund, The 20th Century Society and Historic England. Odborníci se budou zabývat tématem ochrany kulturního dědictví.

Krátké diskusní setkání na téma: Culture in Crisis: Listing to Last (24.1.2018)
Datum konání: 24.1.2018, 13:00
Místo konání: Victoria and Albert Museum, Hochhauser Auditorium

Vzhledem k rostoucí rychlosti rozvoje měst, budou odborníci diskutovat o tom, jak jejich organizace úspěšně zachraňují ohrožené kulturní dědictví. Mimo jiné bude zmíněna také otázka, proč jsou některé památky chráněny před poškozováním, zatímco jiné jsou ponechány bez jakékoliv ochrany a nenávratně mizí z kulturního dědictví Británie. Diskutovat se bude také o tom, jak tento fakt ovlivňují sociální média.

Více informací zde.

Zdroj: https://www.vam.ac.uk/event/A0edgRMm/lunchtime-lecture-culture-in-crisis-jan-2018