AKCE: 6. 7. 2020 – 7. 7. 2020

Online konference Museums in times of COVID19 - Challenges, re-evaluations, perspectives

Mezinárodní online konference s cílem zhodnotit působení muzejních institucí během světové pandemie.

@ne-mo.org
Datum konání: 6. 7. 2020 – 7. 7. 2020

Mezinárodní online konference má za cíl zhodnotit působení světových muzeí a galerií během pandemie koronaviru. Představitelé významných institucí a organizací, jako Smithsonian, ICOM nebo NEMO, se budou věnovat ekonomickým dopadům uzavření kulturních institucí pro návštěvníky, trendu ve využití digitálních technologií, vzdálené komunikaci s návštěvníky nebo roli muzeí v podpoře lokálních komunit.

Konference se uskuteční přes platformu ZOOM, registrační formulář zde.

Konference bude zároveň živě vysílána přes platformu Facebook zde.

Více informací zde.

Zdroj: ne-mo.org/news/article/nemo/online-conference-museums-in-times-of-covid19-challenges-re-evaluations-perspectives.html