AKCE: 15.1.2015, 0:00

Využití digitálních technologií v památkové péči

Ústav památkové péče, FA ČVUT, Centrum pro dokumentaci a digitalizaci kulturního dědictví FF UJEP a Omnium z.s. Vás zvou na seminář k problematice Využití digitálních technologií v památkové péči.
Datum konání: 15.1.2015, 0:00
Místo konání: Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 - Dejvice, přednáškový sál 112-113 - AKVÁRIUM

Témata semináře:

• 3D Scanování
  • Prostorová digitalizace jako metoda archivace, rekonstrukce a způsob studia objektů kulturního dědictví
  • Fotogrammetrické metody
  • Informační modelování staveb (BIM)
  • Konkrétní projekty využití digitálních technologií a další

Registrace na seminář (kapacita sálu je omezená): registrace@omniumos.cz. Vstup na seminář je volný.

Informace k semináři: Ing. Jakub Děd, tel. 739 385 928, e-mail: jded@omniumos.cz nebo na info@omniumos.cz

Pozvánku na seminář najdete zde. Definitivní program semináře bude představen dne 15.12.2014.

Seminář je připraven v rámci cyklu OMNIUM 2015 pod záštitou Českého národního komitétu ICOMOS (Mezinárodní rada památek a sídel - International Council on Monuments and Sites)

(Zdroj: Jakub Děd, Omnium z.s.)