AKCE: 9.12.2015, 0:00

Střed zájmu: KULTURA 360° (konference 9. 12. 2015)

Konference Institutu umění představí výstupy výzkumného projektu Mapování kulturních a kreativních průmyslů (KKP) v ČR a konkrétní aktivity na jejich podporu na místní i celostátní úrovni (kreativní inkubátory, centra, dílny, vouchery, exportní kanceláře apod.). Dozvíte se o tom, co se odehrálo či se chystá v Brně, Plzni, Zlíně, Uherském Hradišti, Olomouci a Ostravě.
Střed zájmu: KULTURA 360° (konference 9. 12. 2015)
Datum konání: 9.12.2015, 0:00
Místo konání: Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Program se zaměří na představení metodiky mapování na lokální a regionální úrovni. Budou představeny a diskutovány realizované a plánované projekty na podporu KKP především ve městech, kde se mapování uskutečnilo. Dále budou prezentovány programy a projekty, které řeší potřeby jednotlivých odvětví na celostátní úrovni.

Konference je určena zástupcům samospráv a všem, kteří rozhodují o strategiích a veřejné podpoře, profesním a zastřešujícím organizacím a zástupcům odvětví, kteří se chtějí inspirovat a prosadit své zájmy.

Více informací o konferenci, způsobu registrace a program naleznete ZDE.

(Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/stred-zajmu-kultura-360-konference-9-12-2015/n:18274/)