AKCE: 15.9.2014, 0:00

Seminář Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku při AMG ČR 2014

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku při AMG ČR pořádá i v letošním roce dvoudenní seminář muzejní pedagogiky. Téma semináře 2014 je muzejní edukace v přírodovědných expozicích a na industriálních památkách. Seminář se uskuteční v Ostravě ve dnech 15. - 16. září 2014.
Seminář Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku při AMG ČR 2014
Datum konání: 15.9.2014, 0:00
Místo konání: Ostravské muzeum

Pořadatelé semináře doufají, že profesní setkání přinese celou řadu inspirativních nápadů pro zlepšování muzejně-edukační praxe a zaměří se, kromě hlavního tématu Muzejní edukace v přírodovědných expozicích a na industriálních památkách, i na všeobecné muzejněpedagogické problémy.

Celkový počet účastníků semináře je z důvodu kapacity autobusu na exkurzi omezen na 40 osob. V případě vážného zájmu o účast na tomto semináři se přihlašujte na emailu andrea.weg@ostrmuz.cz včas!

Program semináře ke stažení zde