AKCE: 4.12.2014, 0:00

Péče o kulturní dědictví v oblastech bývalých Sudet - mezinárodní konference

Ve dnech 4.–6. prosince se v Broumově uskuteční mezinárodní konference na téma péče o kulturní dědictví v oblastech bývalých Sudet. Na programu budou přednášky, panelová diskuze i exkurze po památkách regionu.
Datum konání: 4.12.2014, 0:00
Místo konání: Broumov

Dne 4. prosince se budou konat přednášky v konferenčním sále informačního centra v Broumově, na něž naváže vernisáž výstavy Život kostelů Broumovska ve Staré radnici. Druhý den 5. prosince budou přednášky pokračovat v Kreslírně broumovského kláštera, stejně jako panelová diskuze o možnostech financování obnovy kulturního dědictví v České republice a Německé spolkové republice. Exkurze po památkách Broumovska jsou připraveny na poslední konferenční den 6. prosince.

Pozvánku na konferenci najdete zde.

Definitivní program s informacemi pro účastníky k dispozici zde.

Informace a registrace: registrace@omniumos.cz, tel. 739 385 928, www.omniumos.cz

Kontaktní osobou je Jakub Děd; tel: 739 385 928; e-mail: jded@omniumos.cz

(Zdroj: www.npu.cz; http://www.propamatky.info; www.omniumos.cz)