AKCE: 10.3.2015, 0:00

Muzeum – místo pro celoživotní environmentální vzdělávání

Ostravské muzeum pořádá v úterý 10.3.2015 již 4. odborný seminář z volného cyklu „Muzeum – místo pro celoživotní environmentální vzdělávání“. Tématem letošní vzdělávací akce je voda a vodní prostředí. Program je doplněn o terénní exkurzi do nivy Odry v Ostravě.
Muzeum – místo pro celoživotní environmentální vzdělávání
Datum konání: 10.3.2015, 0:00
Místo konání: Ostravské muzeum, Ostrava

Seminář je určen pro pedagogy základních škol, středních škol, pracovníky středisek volného času, zájmových a volnočasových organizací, muzejní pedagogy a odborné muzejní pracovníky. Cílem semináře je poskytnout rozšiřující informace týkající se vodního prostředí, prohloubit znalosti související s tématem vody v přírodě a podpořit jejich využití ve školním, mimoškolním a celoživotním vzdělávání.

Uzávěrka přihlášek: 4. 3. 2015

Přihlášky zasílejte na adresu: andrea.weg@ostrmuz.cz

Bližší informace získáte na telefonním čísle 777 012 808 (Andrea Węglarzyová).

Účast na semináři je zdarma. Cestovné a stravu si hradí účastníci.

Více informací a přihlášku  naleznete v pozvánce a programu semináře.

UPOZORNĚNÍ

Počet účastníků je omezen na 40 osob s ohledem na kapacitu přednáškového sálu a autobusu. Do terénu organizátoři doporučují vhodnou obuv, fotoaparát, dalekohled.

(Zdroj: http://www.cz-museums.cz/calendariumDetail/16591)