AKCE: 19. 4. 2022 – 20. 4. 2022

greenloop 2022: Sustainability in visitor attractions

Online konference na téma udržitelnosti v provozu muzeí, zoologických a botanických zahrad nebo zábavných parků.

greenloop 2022: Sustainability in visitor attractions
Datum konání: 19. 4. 2022 – 20. 4. 2022

Webový portál Blooloop.com zve na druhý ročník své online konference greenloop, věnované otázkám udržitelnosti, snížení uhlíkové stopy nebo vlivu na klimatické změny v muzeích, zoologických a botanických zahradách, akváriích, zábavných parcích a dalších institucích zaměřených na návštěvnický prožitek. Na konferenci představí případové studie představitelé předních zástupců těchto oblastí, jako The Smithsonian, Manchester Museum, muzeum M+ v Hong Kongu nebo britská Národní galerie.

Část výtěžku ze vstupného na konferenci bude věnována neziskovým environmentálním projektům Canopy Project,věnující se sadbě stromů v odlesněných regionech světa, a Project Seagrass, zabývající se záchranou polí mořské trávy.

Zakoupení vstupenek

Více informací o konferenci zde.

Zdroj: blooloop.com