Publikováno: 18. 1. 2022

Výstavář

Národní muzeum

@nm.cz

Národní muzeum – Odbor náměstka pro centrální sbírkotvornou a výstavní činnost vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Výstavář v Oddělení údržby stálých expozic.

Požadavky pro výkon práce:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • samostatnost,
  • logické myšlení,
  • manuální zručnost,
  • znalost MS Office,
  • znalost AJ slovem i písmem,
  • pozitivní vztah ke kultuře,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • zajišťování údržby expozic ve 14 pražských i mimopražských objektech NM, v případě nevyhovujících podmínek či vzniku závad zajištění nápravy,
  • komunikace s dodavateli, techniky, kurátory, správci objektů, ostatními složkami NM a dalšími,
  • drobné opravy a úpravy v expozicích,
  • hlídání termínů výměny sbírkových předmětů,
  • vypisování VZ na služby zajišťující potřebnou údržbu a servis, nebudou-li už platné záruky,
  • příprava smluv a objednávek.

Termín podání přihlášky je 31. leden 2022.

Více informací zde.

Zdroj: nm.cz