Publikováno: 21. 11. 2022

Vedoucí směny/pokladní v Müllerově a Rothmayerově vile

Centrum památek moderní architektury (Muzeum hlavního města Prahy)

Centrum památek moderní architektury (Muzeum hlavního města Prahy) hledá kolegyni/kolegu na pozici vedoucí směny/pokladní v objektech Müllerova a Rothmayerova vila.

Náplň práce:

  • práce s pokladním systémem (prodej vstupenek a publikací);
  • práce s rezervačním systémem;
  • komunikace s průvodci;
  • informování návštěvníků o organizaci prohlídek, probíhajících výstavách a aktivitách Centra památek moderní architektury (Müllerova vila, Rothmayerova vila, Studijní a dokumentační centrum Norbertov).

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání;
  • výborná znalost českého a anglického jazyka (znalost dalšího světového jazyka výhodou);
  • znalost a zájem o architekturu 20. století a historii;
  • spolehlivost, pečlivost, reprezentativní a příjemné vystupování, časová flexibilita;

Nabízíme:

  • poloviční pracovní úvazek;
  • pracovní smlouva na dobu určitou (zástup za MD/RD);
  • směnný provoz (pracovní dny ÚT, ČT, SO, NE);
  • stravenkový paušál 99 Kč za odpracovaný den;
  • volný vstup do všech návštěvnických objektů MMP i pro blízké osoby;
  • práci v prostřední národní kulturní památky;
  • zázemí velké kulturní instituce;
  • přátelské prostředí;
  • nástup leden 2023.

Motivační dopis se strukturovaným životopisem prosím zašlete na stastna@muzeumprahy.cz nejpozději do 11. prosince 2022.

Více informací v příloze.

Zdroj: Muzeum hlavního města Prahy