Publikováno: 10. 7. 2024

Vedoucí Oddělení marketingu a komunikace

Moravská galerie v Brně

Vedoucí Oddělení marketingu a komunikace

Moravská galerie v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Oddělení marketingu a komunikace.

Co přesně bude náplní vaší práce

• Budování jednotné vizuální identity galerie a posilování prestiže instituce
  • Vedení oddělení marketingu a komunikace
  • Řízení marketingového a obchodního týmu o počtu 15 osob (do agendy oddělení spadá posilování stávajících a hledání nových kanálů k propagaci instituce, komunikace s médii, pokladny a obchody, pronájmy, organizace eventů, fundrasing)
  • Zodpovědnost za chod celého oddělní
  • Odpovědnost za návrhy a realizace komplexní marketingové strategie galerie a dílčích kampaní k výstavním a doprovodným projektům
  • Koordinace a spolupráce s externími dodavateli (grafici, fotografové, tiskárny apod.)
  • Zodpovědnost za agendu smluv oddělení a s tím související fakturace

Koho hledáme a co byste měli umět

• Znalost principů marketingových strategií a zkušenosti s jejich realizací
  • Orientace v současném designu a výtvarném umění
  • Schopnost kreativního návrhu, přípravy zadání a realizace kampaní a materiálů
  • Schopnost analytického myšlení a práce s daty
  • Schopnost vyhodnocování a zvyšování úspěšnosti kampaní
  • Vysoká míra samostatné, systematické a pečlivé práce
  • Schopnost vedení a iniciování spolupráce v týmu
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

• Práci v nadšeném a sympatickém kolektivu, možnost spolupráce se špičkovými současnými umělci a designéry, možnost podílet se na budování identity jedné z nejprogresivnějších galerií v České republice
  • Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 264/2022Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (12. platová třída).
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Zázemí významné kulturní instituce
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené, 3 sickday

Náležitost přihlášky

• Strukturovaný životopis s fotografií
  • Motivační dopis s uvedením informací o Vašem možném přínosu Moravské galerii (rozsah 1 normostrana)
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů podle ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb.

Přihlášku zasílejte do 10. 8. 2024 elektronicky na adresu nabor@moravska-galerie.cz. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Více informací zde.

Zdroj: moravska-galerie.cz