Publikováno: 10. 6. 2024

Správce/kyně sbírkových fondů

Městské muzeum v Ústí nad Orlicí

Městské muzeum v Ústí nad Orlicí hledá kolegu/yni na pozici Správce sbírkových fondů (zástup za MD a RD).

Hlavní náplň práce:

  • správa podsbírky

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v historickém oboru nebo oboru příbuzném
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativní přístup, schopnost aktivně pracovat v týmu na přípravě a realizaci výstav a akcí muzea
  • základní znalost práce s PC (Microsoft Office, resp. Open Office nebo Libre Office) a aktivní práce na internetu
  • čistý trestní rejstřík

Výhodou pro zájemce o místo:

  • zkušenosti se sbírkotvornou činností
  • znalost čištění a základní konzervace sbírkových předmětů
  • znalost cizího jazyka

Pracovní doba a plat:

  • celý úvazek
  • pracovní doba od pondělí do pátku, nepravidelně též služby a muzejní akce během víkendů
  • platová třída 9

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

  • strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, resp. dovednostech
  • motivační dopis s důvody zájmu o předmětnou pracovní pozici
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku o pracovní místo v Městském muzeu v Ústí nad Orlicí dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování.

Výše uvedené doklady zašlete na adresu muzea nebo na e-mail: urbanek@muzeum-uo.cz do 25. července 2024 do 15:00 hodin.

Více informací zde.

Zdroj: muzeum-uo.cz