Publikováno: 7. 6. 2024

Recepční/ Pokladní/ Kustod*ka

Muzeum umění a designu Benešov

Muzeum umění a designu Benešov, příspěvková organizace hledá kolegu*gyni na zkrácený úvazek na pozici Recepční/Pokladní/Kustod*ka (úvazek max 0,4, nerovnoměrný směnný provoz).

Náplň práce:

  • Obsluha recepce a muzejní kavárny
  • Prodej publikací a propagačních předmětů MUD*
  • Prodej vstupenek do výstav a na kulturní akce muzea
  • Informační servis a navigace pro návštěvníky*ce muzea, zodpovídání dotazů návštěvníků
  • Příprava prostorů a materiálů k akcím MUD*, podpůrné práce při instalaci a deinstalaci výstav
  • Kontrola expozic a dohled na exponáty ve výstavách
  • Vedení pokladní knihy, zpracování podkladů pro účetní, výčetky, závěrky, inventarizace pokladny apod.
  • Zajištění provozu prezenční muzejní knihovny, odpovědnost za agendu ISBN

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání nejlépe ukončené maturitní zkouškou,
  • Práce i o víkendech a o vybraných státních svátcích
  • Uživatelská znalost MS Office (word, excel)
  • Vynikající komunikační schopnosti, umění šířit kolem sebe pohodu a dobrou náladu
  • Proaktivní přístup
  • Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky vítány
  • Reprezentativní vzhled, profesionální vystupování
  • Pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti
  • Samostatnost a umění organizovat si práci
  • Občanská a morální bezúhonnost,
  • Dobrý zdravotní stav
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí a v rozvíjející se kulturní instituci,
  • Nerovnoměrný směnný provoz: ÚT-PÁ 13-18, SO, Ne a svátky: 10-18, pravidelné směnyi o víkendech (vč. příplatků)
  • Zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • Finanční ohodnocení v 8. platové třídě v souladu s nařízením vlády České republiky č. 264/2022 Sb.
  • Volné vstupy do objektů muzeí a galerií v ČR i ve světě (AMG, ICOM).

Náležitosti přihlášky:

  • Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail),
  • Strukturovaný životopis,
  • Motivační dopis,
  • Kopie dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání,
  • Písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Přihlášky prosím zasílejte elektronicky ředitelce MUD* na e-mail: francova@mudbenesov.cz, případně je můžete zaslat poštou na adresu Malé náměstí 74, 256 01 Benešov v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy a s označením na obálce „Výběrové řízení – recepční/pokladní/kustod*ka“. Uzávěrka příjmu přihlášek do výběrového řízení je dne 20. 6. 2024.

Více informací zde.

Zdroj: mudbenesov.cz