Publikováno: 14. 3. 2023

Projektový/á manažer/ka digitální transformace

Národní galerie Praha

Hledáme komunikativní/ho kandidáta/ku se zkušeností s projektovým řízením projektů IT, který/á bude mít na starosti supervizi a koordinaci digitální transformace Národní galerie Praha. Digitální transformace zahrnuje implementaci jednotlivých systémů, optimalizaci a automatizaci procesů.

Náplň práce:

  • je odpovědný za projektové řízení digitální transformace
  • řídí a koordinuje pracovní skupinu
  • provádí supervizi probíhajících projektů, kontroluje dodržování harmonogramu a čerpání rozpočtu
  • zajišťuje administrativní podporu celého procesu
  • jedná se zúčastněnými stranami uvnitř instituce a externími subjekty
  • zajišťuje předávání klíčových informací a komunikaci se všemi členy týmu a vedením instituce

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti s řízením středně velkých IT projektů
  • znalost standardu projektového řízení
  • schopnost koordinovat tým lidí
  • znalost AJ jazyka na komunikační úrovni B2
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, preciznost a samostatnost
  • zkušenost s veřejnými zakázkami –⁠⁠⁠ výhodou
  • pozitivní vztah k činnosti galerie

Nabízíme:

  • zajímavou a stabilní práci v prestižní kulturní instituci
  • dynamické pracovní prostředí
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, volný vstup do expozic NGP
  • práci na plný úvazek
  • finanční ohodnocení 45–48 000 Kč
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Chcete se dozvědět víc o této pozici? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě (co umíte, co vás baví, co máte rádi) do 31. 3. 2023 na hr@ngprague.cz.

Více informací zde.

Zdroj: ngprague.cz