Publikováno: 19. 6. 2024

Produkční

Národní muzeum

Produkční

Národní muzeum – Odbor náměstka pro centrální sbírkotvornou a výstavní činnost vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Produkční v Oddělení hlavního manažera expozic.

Požadavky pro výkon práce:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • samostatnost, ochota učit se nové věci a postupy, flexibilita a iniciativní přístup k práci,
  • komunikační schopnosti, vysoká míra sebeovládání a odolnost vůči stresu,
  • organizační schopnost, systematičnost a preciznost,
  • podmínkou je znalost MS Office (Word, PowerPoint, Excel),
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (případně jiného světového jazyka),
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • samostatně nebo v týmu vytváření a podílení se na tvorbě a kompletní organizaci mezinárodních výstavních projektů a stálých expozic dle kompetencí Oddělení hlavního manažera expozic. Významnou  součást náplně práce tvoří administrativní podpora projektů (zápisy z porad, tvorba objednávek a příprava zadávací dokumentace k veřejným zakázkám), vedení porad a hodnotících komisí, komunikace  s externími dodavateli, kontrola průběhu stavby výstavy,
  • vykonávání další administrativní práce související s činností oddělení.

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0,
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou,
  • možnost podílet se na tvorbě mezinárodních výstavních projektů a stálých expozic (náplní práce však není tvorba odborného obsahu výstav a expozic), spolupráce se zajímavými a kreativními lidmi z řad autorů výstav, architektů, grafiků a tvůrců audiovizuálního obsahu,
  • příležitost dostat se k největším výstavním projektům v ČR,
  • stabilitu příspěvkové organizace a zázemí významné kulturní instituce se sídlem v centru Prahy,
  • zajímavou a různorodou administrativně - organizační práci,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivity.

Termín pro podání přihlášky: 14. 7. 2024

Způsob zpracování přihlášky:

  • Strukturovaný životopis (ve formátu PDF), vč. telefonního a e-mailového spojení
  • Krátký motivační dopis (ve formátu PDF, maximální rozsah 1 normostrana)

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "Produkční".

Více informací zde.

Zdroj: nm.cz