Publikováno: 15. 11. 2023

Pracovník/ce interního IT

Muzeum hlavního města Prahy

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad pracovníka/ci interního IT do oddělení interního IT, který/á bude mít na starosti péči o interní uživatele, řešení jejich požadavků a správu IT infrastruktury. Nástup po dohodě, nejlépe v průběhu prosince.

Co budete dělat?

  • Věnovat se podpoře interních uživatelů a budete řešit jejich IT požadavky.
  • Pomáhat s přípravou nově pořízeného IT vybavení pro interní pracovníky.
  • Pomáhat s výběrem nově pořizovaného vybavení.
  • Pomáhat se správou AD a M365.

Vaše očekávané zkušenosti

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe s výpočetním zaměřením.
  • Zkušenosti s podporou uživatelů.
  • Zkušenosti se správou AD a M365 tennantu výhodou.
  • Zkušenosti se správou síťové infrastruktury (Cisco, Fortigate, Unifi).

Váš profil

  • SŠ/VŠ v oblasti výpočetní techniky.
  • Aktivní uživatel/ka PC (MS O365)
  • Umíte pracovat samostatně.
  • Jste proaktivní a vyhledáváte ve své oblasti nové možnosti.
  • Máte ochotu se učit nové věci.

Co vám nabízíme?

  • Úvazek 40 hodin týdně.
  • Platové ohodnocení poplatné vašim zkušenostem a zároveň možnostem naší příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb.
  • v aktuálním znění.
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání.
  • Pružné uspořádání pracovní doby.
  • Práci v příjemném areálu, kde se nachází technologické zázemí muzea (Praha-Stodůlky).
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu.
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna.
  • Volný vstup do našich návštěvnických objektů i pro blízké osoby.

Pošlete nám váš životopis a motivační dopis (max 1 strana A4) na adresu: hammerova@muzeumprahy.cz, a to do 31.12.2023.

Více informací v příloze.

Zdroj: Muzeum města Prahy