Publikováno: 16. 11. 2022

PR manažer/ka

Muzeum literatury

Muzeum literatury (Pelléova 44/22, Praha 6 – Bubeneč) vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR manažer/ka.

Náplň práce:

  • tvorba obsahu a správa webových stránek a sociálních sítí Facebook, Instagram, Twitter
  • příprava a koordinace mediálních kampaní pro výstavní i publikační činnost
  • příprava mediální kampaně pro projekt Nejkrásnější české knihy roku
  • příprava tištěných i digitálních propagačních materiálů, dohlížení na používání jednotného vizuálního stylu
  • komunikace se zástupci médií, příprava tiskových zpráv, koordinace mediálních partnerství
  • koordinace mediálních výstupů, monitoring médií

Požadujeme:

  • zkušenosti s PR / praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • orientaci v oboru a v prostředí médií
  • zkušenosti z práce v instituci muzejního nebo galerijního typu výhodou
  • výbornou znalost českého jazyka
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (znalost dalších jazyků výhodou)
  • časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost
  • znalost práce na PC (znalost grafických programů výhodou)

Nabízíme:

  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe ve 12. platové třídě
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování

​Nástup možný od 1. 1. 2023 nebo dle dohody.
V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem nejpozději do 5. 12. 2022 na adresu: volfova@pamatnik-np.cz.

Zdroj: pamatniknarodnihopisemnictvi.cz