Publikováno: 7. 12. 2022

Muzejní pedagog/pedagožka

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje výběrové řízení pro pozici muzejní pedagog.

Hlavní náplň práce:

  • příprava edukačních programů, akcí pro veřejnost a doprovodných programů
  • vedení programů pro školy, komunikace se školami a pedagogy
  • vedení workshopů
  • komentované prohlídky
  • PR – propagace expozic, výstav a akcí Regionálního muzea

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání pedagogického směru, případně oborů historie, dějiny umění, muzejní pedagogika a dalších příbuzných humanitních oborů (doložené kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání)
  • didaktické a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu na dalších aktivitách a projektech muzea, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativa
  • zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou
  • základní znalost práce s PC (Word, Excel)
  • znalost grafických programů výhodou (tvorba plakátů, pozvánek)
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
  • standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech)
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • prostor pro seberealizaci
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní benefity (např. stravenky)

Doplňující informace:

  • pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek
  • nástup: od 1. února 2023 (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125, 566 01 Vysoké Mýto

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail muzeum@muzeum-myto.cz do 6. 1. 2023.

Více informací zde.

Zdroj: muzeum-myto.cz