Publikováno: 12. 9. 2022

Kurátor/ka a koordinátor/ka odborné sekce pro Clam-Gallasův palác

Muzeum města Prahy

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad odborného kurátora/kurátorku a koordinátora/koordinátorku odborné sekce pro Clam-Gallasův palác.

Požadavky

  • Min. VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru historie či historie umění, zaměření na období raného novověku výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Schopnost samostatné práce
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • Spolehlivost, pečlivost, v případě potřeby časová flexibilita
  • Znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Orientace v oboru, zájem o práci v muzeu

Náplň práce

  • Práce se sbírkami
  • Kontakt s veřejností, komentované prohlídky, odborné prezentační aktivity
  • Koordinace odborných činností a odborná garance výstavní činnosti
  • Komunikace s kulturními institucemi

Co vám nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Úvazek 1,0
  • Platové ohodnocení v souladu s Vašimi zkušenostmi a podle možností příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb. v aktuálním znění, platová třída 12
  • Pružné uspořádání pracovní doby
  • Stravenkový paušál 82 Kč/odpracovaný den a další benefity (sick days, atd.)
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Zázemí kulturní instituce
  • Přátelský kolektiv
  • Pracoviště Staré Město + Řepy/Stodůlky

Pro tuto pozici neumožňujeme práci z domova či odjinud.

Nástup – 1. listopadu 2022 nebo podle dohody.

Zaujala vás tato pozice? Ozvěte se nám! Pošlete nám váš životopis a motivační dopis na email: ohs@muzeumprahy.cz, a to do 30. 9. 2022.

Více informací zde.

Zdroj: muzeumprahy.cz