Publikováno: 23. 11. 2021

Konzervátor/restaurátor

Muzeum umění Olomouc

@muo.cz

Muzeum umění Olomouc, státní příspěvková organizace přijme zaměstnance na pracovní pozici konzervátor(ka)/restaurátor(ka).

Popis pracovní pozice:

  • Konzervátorské a dílčí restaurátorské zásahy na sbírkových předmětech, příprava sbírkových předmětů pro výstavní prezentace, preventivní péče a posuzování stavu vč. stanovení podmínek pro uložení a manipulaci.

Pracoviště:

  • Arcidiecézní muzeum Kroměříž, Sněmovní nám. 1, Kroměříž

Kvalifikační předpoklady a požadavky:

  • min. střední odborné vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • znalost aktuálně uplatňovaných konzervátorských/restaurátorských technologických postupů a materiálů
  • znalost metod využívaných v rámci restaurátorského průzkumu
  • znalost práce na PC na dobré úrovni
  • etický i profesionální přístup, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, systematičnost, komunikativnost, schopnost teamové spolupráce

Výhodou:

  • restaurátorská licence MK ČR
  • odborná praxe

Termín podání přihlášky je 30. listopad 2021.

Více informací zde.

Zdroj: muo.cz