Publikováno: 4. 1. 2023

Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo

Regionální muzeum v Kolíně

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".

Předpokládaná náplň práce:

  • Odborné vedení a správa části sbírkového fondu Regionálního muzea v Kolíně v podsbírce Umělecké řemeslo.
  • Odborná spolupráce při správě sbírkových předmětů umělecko řemeslné povahy v dalších sbírkách a podsbírkách Regionálního muzea v Kolíně.
  • Odborná příprava tématicky zaměřených výstav, publikací, přednášek apod.

Požadavky:

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru dějiny umění
  • Doložitelná odborná specializace na oblast uměleckého řemesla výhodou
  • Schopnost samostatné, zodpovědné a pečlivé práce, dobré organizační schopnosti
  • Zkušenost se správou sbírky muzejní povahy výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 12. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
  • Místo výkonu práce: Kolín
  • Zahájení pracovního poměru: únor - duben 2023

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 3. 2. 2023 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1.

Více informací zde.

Zdroj: muzeumkolin.cz