Publikováno: 22. 11. 2022

Grafik/grafička

Muzeum literatury

@pamatniknarodnihopisemnictvi.cz

Památník národního písemnictví / Muzeum literatury vyhlašuje výběrové řízení na pozici grafika/grafičky na poloviční úvazek.

Náplň práce:

  • grafické zpracování a DTP propagačních materiálů, zejména letáků, brožur, plakátů, vizitek, katalogů, faksimile, podkladů pro web a sociální sítě na základě platného logotyp manuálu instituce
  • úprava skenovaných obrazových předloh a elektronických fotosouborů, provádění retuší, výřezů a elektronických montáží pro prezentační účely
  • vytváření krátkých propagačních videí
  • spolupráce na přípravě a koordinaci mediálních kampaní pro výstavní i publikační činnosti

Požadavky:

  • zkušenosti s prací grafika / praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • rutinní znalost grafických programů Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat Pro
  • znalost videoeditoru Movavi výhodou
  • časová flexibilita, samostatnost, pečlivost
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • zkušenosti z práce v instituci muzejního nebo galerijního typu výhodou

V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem.

Uzávěrka přihlášek: 12. 12. 2022

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2023/dle dohody

Kontakt: volfova@pamatnik-np.cz

Zdroj: pamatniknarodnihopisemnictvi.cz