Publikováno: 9. 7. 2024

Grafický/á designér/ka

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského přijme pracovníka/pracovnici na pozici Grafický designér.

Náplň práce:

  • Tvorba grafických návrhů: propagační tiskoviny, vizuály pro webové stránky, materiály k výstavám
  • Úprava grafických podkladů: pro web a sociální sítě
  • Spolupráce na tvorbě propagačních videí: grafická stránka, animace
  • Příležitostná výpomoc při realizaci výstav: instalace, grafika
  • Základní úpravy webu: vzhled, rozvržení
  • Technická a konzultační podpora zaměstnanců:
  • Grafika a vizuální komunikace: poradenství ohledně výběru vhodných formátů, barev, fontů, rozlišení
  • Příprava tiskových dat: správné nastavení dokumentů, export, komunikace s tiskárnou
  • Školení zaměstnanců: workshopy a konzultace zaměřené na základy grafického designu, práci s grafickými programy, přípravu tiskovin a webové grafiky

Požadujeme:

  • Kreativitu a cit pro vizuální stránku
  • Znalost grafických programů: Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) nebo Affinity
  • Zkušenost s přípravou tiskových dat
  • Základní znalost HTML a CSS výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, týmového ducha
  • Schopnost předávat znalosti a trpělivost

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Pracovní dobu dle dohody na poloviční úvazek
  • Prostor pro seberealizaci a kreativní rozvoj
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní smlouva:

  • Poloviční pracovní úvazek (možnost celého úvazku) na rok s možností změny na dobu neurčitou.
  • Nástup co nejdříve.

Strukturovaný životopis, vč. fotografie, s kontaktními údaji, zasílejte na níže uvedené e-mailové adresy nejpozději do 4. 8. 2024.

Kontakt: Ing. Martina Šenkárčinová, senkarcinova@npmk.cz, v kopii: Ing. Antonín Cmol, cmol@npmk.cz

Více informací zde.

Zdroj: npmk.cz