Publikováno: 21. 11. 2022

Ekonom/ka

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek

Ekonom/ka

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ekonom/ekonomka.

Náplň práce:

  • Řízení ekonomické činnosti muzea
  • Vedení účetnictví včetně zpracování účetní závěrky a účetního výkaznictví, zastupování účetní v době nepřítomnosti
  • Komunikace se zřizovatelem, jednání s daňovým poradcem
  • Reporting, analýzy, tvorba směrnic, statistika, odpovědnost za PAP
  • Tvorba kalkulací, sledování a vyhodnocení dotačních titulů a investičních záměrů z hlediska účetního a finančního
  • Vedení majetkové agendy včetně účtování, řízení inventarizace
  • Účtování skladové evidence
  • Tvorba rozpočtu a sledování jeho plnění

Pracovní poměr: Na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení, úvazek 1,0 nebo dle osobního jednání.

Platová třída: 11. platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb).

Místo výkonu práce: Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek

Požadavky pro vznik pracovního poměru:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti účetnictví
  • Zkušenosti s řízením ekonomické agendy a vedením účetnictví na obdobné pozici
  • Výborná znalost podvojného účetnictví (znalost příspěvkových organizací a ČÚS pro vybrané účetní jednotky výhodou), znalost daňových předpisů, agendy PAP
  • Zkušenosti s vedením kolektivu vítány
  • Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Samostatnost a pracovitost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 9. 12. 2022

Více informací zde.

Zdroj: muzeumbeskyd.com