Publikováno: 11. 4. 2024

Digital Content Coordinator

Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum hledá do svého týmu  nového kolegu či kolegyni na pozici Digital Content Coordinator.

Pracovní náplň

  • správa a tvorba obsahu pro sociální sítě Galerie Rudolfinum (Facebook, Instagram, YouTube)
  • správa webové stránky Galerie Rudolfinum (administrativní správa webové stránky, spolupráce
  • s dodavatelem)
  • komunikace s online partnery (zadávání informací, událostí a jejich správa u partnerů)
  • správa adresáře a distribuce newsletteru
  • media monitoring (tvorba přehledů)
  • spolupráce na dalších projektech Galerie Rudolfinum v oblasti výše jmenovaného

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání příslušného zaměření
  • výbornou znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenost v oboru marketing/PR/komunikace/digital/copywriting minimálně 1 rok
  • analytické i kreativní myšlení
  • vizuální cit, znalost grafických programů výhodou
  • flexibilita (pružné reakce na změny, časová dostupnost během večerních akcí a doprovodných programů)
  • pozitivní vztah k umění a kultuře
  • aktivní přístup, samostatnost, vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu a schopnost ctít deadline

Nabízíme

  • práci v prestižní galerii vystavující současné mezinárodní a české umění
  • stabilní a motivační finanční ohodnocení, které odpovídá podmínkám státní příspěvkové organizace
  • příjemný kolektiv a možnost účastnit se společenského života galerie
  • kulturní benefity
  • částečně flexibilní pracovní dobu

Předpokládané datum nástupu 1. 5. 2024, rozsah práce 24-32 h týdně.

Motivační dopis včetně strukturovaného CV a zpracovaného úkolu (viz níže) zasílejte do 21. 4. 2024 na e-mailovou adresu: galerie@rudolfinum.org. Předmět označte názvem „Digital Content Coordinator“.

Úkol: Připravte českou a anglickou verzi postů na FB a IG k propagaci právě probíhající výstavy Zhanna Kadyrova: UNEXPECTED.

Více informací zde.

Zdroj: galerierudolfinum.cz