Publikováno: 20. 1. 2023

Brigádník/ce do depozitáře

Muzeum regionu Boskovicka

Muzeum regionu Boskovicka hledá brigádníka/brigádnici do depozitáře.

Pracovní náplň:

  • uspořádání a soupis několika pozůstalostí významných osobností regionu:
    • PhDr. Jaroslav Bránský (1928–2017) – učitel, historik, překladatel
    • doc. PhDr. Jan Marius Tomeš (1913–2010) – historik umění, básník, esejista
    • Leopold Färber (1928–2015) – účastník druhého a třetího odboje
    • Jiří Bušina (1928–2022) – regionální badatel, člen Ochotnického divadla Boskovice - uspořádání a soupis části archivu boskovické sokolské Župy krále Jiřího a TJ Sokol Boskovice.

Požadavky:

  • alespoň probíhající VŠ studium oboru historie, archivnictví, PVH, muzeologie apod.
  • pečlivost,systematičnost, samostatnost,spolehlivost
  • znalost AJ a NJ na alespoň pasivní úrovni
  • uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • odměnu 120 Kč/hod s možností navýšení
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost využít odvedenou práci jako téma bakalářské či diplomové práce

Nástup: dle dohody.

Místo výkonu práce: Boskovice – sídlo zaměstnavatele Hradní 642/1, Boskovice.

V případě zájmu se obracejte e-mailem na adresu ott@muzeum-boskovicka.cz, případně muzeum@muzeum-boskovicka.cz.

Více informací zde nebo v příloze.

Zdroj: muzeum-boskovicka.cz